Rubriky
Obchody

Dlouhé bavlněné mikiny

Bohužel v kamenných obchodech se mi nedaří najít mikiny, které by mně vyhovovaly. Nabízené zboží je převážně z umělých materiálů a na můj vkus příliš krátké. Zjistila jsem, že mám ráda delší věci a s volnými rukávy, které neškrtí. V době koronakrize, kdy jsou obchody zavřeny, jsem se podívala po internetu a částečně jsem našla, co jsem hledala…

GLAMI

Další pěkné dlouhé dámské mikiny či tuniky najdeme na GLAMI, který nabízí zboží napříč různými obchody. Oblečení si můžeme nechat filtrovat různými požadavky, podle toho, co se nám zrovna líbí. Například můžeme zadat filtr na značku Relevance.

LONDON CLUB

LONDON CLUB má ve své nabídce také delší mikiny. Také mají dámskou mikinu Feel Good ve své nabídce. Zjišťuji, že jsou mi sympatické mikiny značek:

Zaujaly mne tyto mikiny. Přes volbu Související lze si zobrazit různé barevné varianty.

Mikiny se zipem bych doporučila mít pouze u mikin, které mají tlustší látku. U tenčí látky bych preferovala mikiny bez zipu.

Dále šňůrky u kapuci či stahovací šňůrky u krku či dole sice vypadají pěkně, nicméně dělají brikule v pračce. Když je necháme tak jak jsou, tak se typicky při praní vyvlečou. Když na nich uděláme uzílek, tak sice zůstanou v oblečení, ale vytahují či stahují oblečení, jak se prádlo v pračce pere. Sama jsem nakonec veškeré šňůrky z mikin natrvalo vyndala. Bohužel u některých mikin rezaví průchodky na stahovací šňůrku. Není vhodné brát bílou variantu mikin, rez pak nejde vyprat.

Při nákupu nad 2000 Kč nabízí LONDON CLUB dopravu zdarma. Obvykle po objednávce zasílají slevový poukaz na nákup dalšího oblečení ve výši 10 %. Takže výsledná cena dalšího nákupu může vyjít levněji… Zboží dodávají do 3-5 pracovních dnů. Mně přišlo zboží do týdne od objednávky. LONDON CLUB patří mezi osvědčené obchody na Heuréce.

Natio.cz

Spokojená jsem s obchůdkem natio.cz. Jde o internetový obchůdek paní Marcely Stenchlakové viz obchodní podmínky obchodu. Zboží, které zde nabízí je převážně z bavlny a dobře se nosí. Sortiment je sice trochu omezen převážně na děti a ženy, ale nabízené zboží je kvalitní. Oblečení je nabízeno obvykle za levnější ceny, než má na internetu konkurence. Natio.cz v současné době vyžaduje pouze platbu předem, ale dle mé zkušenosti obratem zasílají zboží na adresu.

Mikiny jsou volné, příjemné a pohodlné. Většinou se jednalo o značku Relevance s materiálem: 90% bavlna, 10% elastan.

Obvykle jsou v obchůdku kousky v počtu jeden kus. Natio.cz patří mezi osvědčené obchody na Heuréce.

MLADÁ MÓDA

Na stránkách MLADÉ MÓDY mne zaujaly dámské tuniky, tunikové šaty a též dámské mikiny.

Bonprix

Bonprix má taky super oblečení. Určitě bych si vybrala pár kousků z domácího oblečení či z mikin a mikinových bund.

butik24.cz

Autor: Jitka Vachtová

Doučuji matematiku online přes Skype a webovou tabuli. První vyučovací hodina je ZDARMA. Vyzkoušejte…